terka151

ahoj.chtela jsem se zaptat.kdyz sem si spalila zapalovacem rasy,dorostou mi?jestli ano,za jak dlouho??:)

Nejlepší odpověď
anonym

Kdybys nekouřila, neměla bys takový problém! Řasy dorostou, ale doba kterou
k tomu budou potřebovat je individuální.

Další odpovědi
Anuket

A co by nedorostly? Však kdyby sis opálila chlupy na ruce, tak ti také dorostou.

… Jen je mi záhadou, jak sis spálila řasy zapalovačem. Obočí ještě pochopím, ale řasy?! 🙂

briketka10

http://www.od­povedi.cz/sear­ch?q=dorostou­%20%C5%99asy
řasy po spálení dorostou vždy, ale za jakou dobu to nevím..

anonym

Bratr kdysi zapaloval „piliňák“ a ten mu bouchl. Měl sežehnuté obočí i řasy. Nepamatuji si, jak dlouho trvalo, než mu dorostly, ale dorostly. Prostě jsem si jednoho dne všimla, že už nic není znát.
Asi před rokem se tu řešila otázka, jak dlouho trvá, než řasy a obočí dorostou, zkus si to zadat do vyhledávače, odpověď u otázky byla stažená z googlu, takže dostaneš přesnou informaci.