misela

Ahoj, chtěla bych se zeptat, zda je možné dostat od rodného státu mého muže (není Čech) pas, když jsem jeho manželka?

dekuji
Doplňuji:
dekuji za odpoved a ta zeme j etunis,snazila jsem se to najit na internetu ale marne;-(

Nejlepší odpověď
anonym

Zalezi od jakeho statu. Nektere staty dovoli dvoje obcanstvi.Nektere vydaji pas te zeme , z ktere pochazi vas manzel , ale musite nejdrive prinest na jejich urad doklad o tom , ze jste se v Cechach vzdala ceskeho obcanstvi a odevzdala obcansky prukaz i pas. -iv-
Doplňuji:
P.S.

Kontaktní telefon 224 181 111
Zavolejte si na ministerstvo zahr. veci , nebo si najedte na jejich stranky . Maji tam kontakt a odpovi. Sama mam obcas dotazy a velice dobrou zkusenost. -iv-