akirka

Ahoj,chtela bych se zeptat ohledne antikoncepce.

Ahoj,chtela bych se zeptat ohledne antikoncepce.za­pomělajsem si vzit prášek ale je to jiste dele jak 24hodin.tak ted nevim co mam delat s tim zbyůím praskem?a taky jaka je pravdepodobnost ze otehotním kdyz jsem mela intimni styk?dekuji za odpovedin.

Odpovědi
iceT

Takovéhle dotazy bych směrovala do on-line poraden,popřípadě bych se zeptala mamky,taky strejda google by našel .A určitě bych neměla styk,pokud jsem si zapoměla vzít pilulku,nebo bych se chránila kondomem.
http://www.an­tikoncepce.cz/po­radna/prehled­ne-clanky/co-delat-kdyz-se-pilulka-vezme-drive-pozdeji-nebo-se-uplne-zapomene/