smoulinkaq

Poradíte, které zlato je nejvýhodnější koupit? Bílé, červené, nebo růžové?

děkuji

Původní
Ahoj chtela bych se zeptat ktereé zlato je nejvýhodnější koupit? bud bile,červené,ružové

Nejlepší odpověď
cochee

Nevím, jak to myslíš, nejvýhodnější. Bílé, červené a růžové zlato jsou barevná zlata, používaná pro výrobu šperků a tam se snad o výhodnosti nebo nevýhodnosti mluvit nedá, je to o osobních preferencích toho, kdo bude šperk nosit. Pokud mluvíme o „výhodnosti,“ pak mluvíme o takzvaném investičním zlatě, to jsou zlaté cihličky, které se schovají v bance nebo někde v trezoru a je v nich uložen majetek a ty cihličky se, pokud vím, v barevných variantách nevydávají 🙂

Další odpovědi
xxx3

Hlavně ne kočičí.