Avatar uživatele
Louise:3

..ahoj,chtela bych pracovat v budoucnosti ve školce:). co musim mit na vysvědčení v 9.abych se tam dostala?

Musim mit vyznamenání,abych se dostala na pedagogickou?
Doplňuji:
hraju na altovou a sopranovou fletnu,ovládám trosku i klavír/piano:)

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? marci1 před 3734 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

No – asi bych ti spíše doporučil jít na gymnázium a poté na VŠ, pedagogickou fakultu – budeš mít poté širší možnosti uplatnění, než jen s maturitou na SŠ.
___
Na SŠ pedagogickou mít vyznamenání skoro jistě nemusíš (ale záleží i na regionu a konkrétní škole), o toto vzdělání obecně není až takový ´poškrk´.
😉

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
marci1

Vysvědčení je vždy dobré mít co nejlepší, ale také je důležité co nejlépe udělat přijímací zkoušky. Jestli ještě hraješ na nějaký hudební nástroj, tak je to pro Tebe plus. 🙂

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Packal

  1. Nechci ti kazit sny a je to tvoje věc, ale já ti povolání učitelky(ve školce) nedoporučuji. Sama zde pracuji a vůbec tu nejsem šťastná a mé kolegyně radostí také neskáčou. Ale je tvoje věc.

2)V podstatě o tom vzdělání už tady správně odpověděli někteří jiní…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
mata_CZ

No vysvědčení je vždycky dobré mít nejlepší,co to de:D

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
bolak

marci1 nestraš ji :)

hele já ti to řeknu na rovinu, základka se přeceňuje, střední taky. za život jsem měl 3 zaměstnání, a nikdy po mě nechtěli vidět žádné vysvědčení, dokonce ani maturitní, jen po dokončení školy, když jsem byl měsíc na úřadu práce abych byl pojištěn, tak tam chtěli maturitní, toť fakt, ale jen proto že jsem neměl potvrzení o dokončení studia, kdybych ho měl, tak by ani to maturitní vidět nechtěli, a jinde nejsou vidět ani známky, stačí jen papír že jsi tu školu dodělala; v normálním životě tvůj prospěch na škole nikoho nezajímá, natožpak ještě někdy na základce, takže se zbytečně nestresuj

co se týče shánění zaměstnání, tak pokud máš alespoň trochu sociální návyky a chodíš do společnosti, je velká pravděpodobnost že zaměstnání získáš jen díky tomu že máš známé či rodinu a někdo z nich tě někde doporučí, případně se za tebe pak i přimluví, takhle fungujeme my člověci

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Vzdělání a práce