ufon009

Ahoj, chtěl jsem se zeptat na wifi mobilu Nokia Lumia 1020 – setkal jsem se s hodně mobily, které mají slabou wifi a nem

Wifi Nokia Lumia 1020
Doplňuji:
Ahoj, chtěl jsem se zeptat na wifi mobilu Nokia Lumia 1020 – setkal jsem se s hodně mobily, které mají slabou wifi a nemůžou se častokrát připojit, i když ostatní mobily můžou…mohl by mi někdo říct, jak je na tom Nokia Lumia 1020? Děkuji!

Odpovědi
Löwe

Si to vyhledej a přečti jakej to má dosah.. To jste tak líní?