qidal

Ahoj, chtěl jsem se zeptat, jestli máte někdo SG Ace. Mam paměťovou kartu 4GB, ale některé věci stažené z Google play se

Ahoj, chtěl jsem se zeptat, jestli máte někdo SG Ace. Mam paměťovou kartu 4GB, ale některé věci stažené z Google play se mi neukládají na paměťovku ale do mobilu. Nevíte jak udělat aby se vše ukládalo na paměťovku? Díky za odpověď :)

Odpovědi
Bedy

Aplikace to má v osbě již napsané, kam se má instalovat. některé aplikace při výběru se táží, zda-li instalovat na paměťovku nebo do paměti teleofnu.
Již nainstalované aplikace se dají přesunout z paměti mobilu na pamě´tovku pomocí speciálních aplikací, nicméně je to celkem velký zásah do systému a běžným uživatelům bych to radši nedoporučoval dě­lat.