Avatar uživatele
MilujícíDany

Ahoj!! Chtěl bych se zeptat, jak mám říct svému kamarádovi, že jsem na holky i na kluky a že ho miluju?

Je mi 13 let a už dlouho se citim být bisexual

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? marci1 před 3720 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
MK44

Napřed si nenápadně zjisti, co si ten kamarád o takových věcech myslí. Během toho zjišťování si rozmysli, zda je nutné mu o svých citech říkat. Ve třinácti letech zpravidla ještě nevíme, jaký je rozdíl mezi tím, když máme někoho prostě rádi, a tím, když jsme do někoho eroticky zamilovaní. Ani Ty ani Tvůj kamarád v tom nemusíte mít dostatečně jasno, což je ve třinácti pochopitelné. Určitě bys svému kamarádu nechtěl způsobit nějaký zmatek v hlavě.
Je dobře, že o své sexuální orientaci přemýšlíš, ale s nějakými závěry bych ještě nějaký ten rok počkal. Není, kam spěchat. Zamilovanost ani sexualita nemají nožičky – nikam Ti neutečou.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
marci1

Ve 13 letech to asi ještě nemáš úplně vyřešené. V tomto období pohlavní orientace ještě není zcela „ujasněná“. Prozatím se přátel s klukama i holkama a nech tomu ještě volný průběh. Po čase teprve uvidíš, jak se to vše vyvine.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Awe

Marci1:není to tak úplně pravda.Mám kamaráda buznu a on to věděl už v 10 letech.Bohužel byl v 10 jediný buzík v širokém okolí.Nikdy neměl ženskou, ani to nezkoušel.Takže bych řekl že orientace je prostě vrozená

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Eva 38

Vědět to bez pohlavních zkušeností ve třinácti je poněkud brzy ne? Počkej ty dva roky a pak to zjisti. Synovec si to myslel také a nakonec zjistil, že ho více přitahují muži, ale to zjistil až po jistých zkušenostech s obojím pohlavím. Všechny holky co domů přivedl i tak vypadaly jak mladí hoši, nám to bylo jasné hned, ale on se o tom musel přesvědčit sám, nebyl si jistý stejně jako ty.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek