misak.a

Ahoj, chtěl bych se zeptat, co vám zabralo na plíseň na nohou? Lamisil mi nefungoval, co takhle třeba Jodisol?

Kdybych si ty nohy potíral dezinfekcí, jestli by to pomohlo. Nezkoušel jste to někdo?

Nejlepší odpověď
Ella

A kde tu plíseň na nohou konkrétně máte?
A víte že existuje i někdo komu se říká kožní lékař? Ten/ta by vám poradil/a okamžitě a předepsala i vhodný lék na léčbu

Další odpovědi
Lékárna

Pěkný den,zkuste Canespor,nebo Imazol Plus

Zdroj: http://www.le­karnavlipkach­.cz/kategorie/my­kozy-45?idvyrobce=-1&idpagezbozikats=2

hanny 2

Jodisol je na desinfekci,na plíseň vám nepomůže.Musíte použít přípravek,který obsahuje antimykotikum – tzn.proti plísni.
A protože je několik druhů kožních plísní – suchá,zapářkovitá a puchýřkovitá,bude nejlepší,když si dojdete ke kožnímu lékaři,ten zvolí vhodné léčivo.
Doplňuji:
ad žolík – hygiena nohou a obuvi se pokládá za samozřejmost,také nejsem příznivcem doktorů,zvlášť kožařů,protože ti jen zkouší mastičky,když nepomůže jedna,zkusíme další a člověk jen platí,ale u těch plísní to není tak jednoduché a je to běh na dlouhou trať.Toto onemocnění může také souviset s cukrovkou a musí se léčit příčina nemoci.

Na nehet mi pomohl „Canespor 1× denně“.

Zdroj: www.canespor.cz/ca­nesten/

mosoj

Desinfekci si dej do bot a vyper si v ní ponožky jako součást celé léčby. Na nohy si dávej antimykotikum jak je zde již psáno.
Účinné antimykotikum stejně bez předpisu nedostaneš.
http://www.od­povedi.cz/vyh­ledat?ie=UTF-8&cx=01759792­7737963345235%3Alv-gxwjxnxe&cof=­FORID%3A11&ci=­109&q=pl%C3%AD­se%C5%88+na+no­hou&sa=Vyhledat#1398

žolik

Pomůže deně stříkat obuv antipo sprej,hygyena,po umytí nahy nastříkat také deně čisté ponožky,nemá cenu chodit ke kožnímu doktorovi tam vám každý řekne,jen platíte za recept.Jodisol nepomůže.zajít do drogerie.

Zdroj: žolík

hk5

mě celkem pomohl tea tree oil. Je to sice běh na dlouhou trať, ale po čase se to zlepšilo. Komu se nechce k doktoroj, zkuste využít některé produkty, které má každý doma. já jsem na nějaké tipy narazil zde: http://www.nas­tarakolena.cz/plis­ne-na-nehtech-jsou-uporne-a-leci-se-dlouho-misto-drahych-masti-jdou-vyuzit-domaci-suroviny-1302/

misak.a

No já jsem právě u kožaře byl a ten mi právě doporučil Lamisil… Mně ale nefungoval ☹
ELLA: Plíseň mám na chodidlech, na nehtech ne, naštěstí..