smoulinkaq

Jak odinstalovat program , když hlasí chybu chybějícího souboru na uninstal??

chybi rtl.120.bpl. pokuste se tento problem vyřešit přeinstalaci programu co to znamená? a kde ten program najdu? použivam windows 8

Nejlepší odpověď
beer

Znamená to, že máš program co chceš odinstalovat znovu nainstalovat (tím se doplní chybějící část rtl.120.bpl) a teprve pak ho zkusit odinstalovat.
Tento postup je jednodušší..

Další odpovědi
badisko

jaky o je program?…k cemu slouzi a jake ma jmeno ?…proste ten program znova stahni a pak ho nainstaluj znova on opravi ten poskozeny soubor a pak pujde cely odinstalovat …
Doplňuji:
nebo si stahni toto … http://www.re­vouninstaller­.com/ nainstaluj ..a spust po spusteni ..vyber v levo nahore >>> rezim lovec <<< ..na plose se ti zobrazi maly tercik ten pretahni na ikonu toho programu ktery chces odinstlovat a pravym tlacitkem mysi dej odinstalovat …!!! nebo vynucena odinstalace pak dej jen uplny scan a mas pokoj …