andyv

Ahoj,chci si nechat obarvit vlasy na černo a ofinu s konečky na červeno.Nevím jakou výraznou červenou.Černou mam syoss

Nejlepší odpověď
hanka R+

červenou třeba Garnier :)) já se těš budu barvit na černo…je to nádhernéé :) držím palce aby se vám to povedlo :))

anonym

A konečky vlasů které mají být červené budou taky přebarveny na černo nebo to vynechají? Jen se ptám, červená vypadá na tmavých vlasech jinak než na světlých.

Kris

Mám dobré zkušenosti z barvou Brillance (Intense Color)je dost výrazná a červený pigment drží dobře ve vlasech.Tak přeji hodně úspěchu 🙂