smoulinkaq

Ahoj chci si koupit lepši setobox co ma i potporu vice programu sem z Frýdku-Místku existue něco takeho?

Nejlepší odpověď
mosoj

Set-top box je v tom nevinně. Chytíš tolik programů , kolik jich má u tebe dostatečný signál. Také je to otázka antény.

Další odpovědi
Radius

Pokud chces vice programu, je potreba si uvedomit, ze nektere jsou placene (nejsou zadarmo) napr. filmove, sportovni a jine.
Ja sam bydlim kousek od Prahy a chytam bezne na venkovni antenu programy jako CT, Nova, Prima, Barrandov a asi 4 hudebni a dalsi ktere davaji jen reklamy a souteze – na ty nekoukam. Tech CT mam 4, a od dalsich take nekolik (napr. Prima, Prima Love, Prima Cool, Prima Zoom) a Barrandov zacne za par dni vysilat Kino Barrandov…

Podle me je nejlepsi zajit do nejake blizke prodejny TV, anten a satelitu (kteri anteny take montuji) oni maji zkusenosti, co je zadarmo a za co se plati, co se da chytit v okoli a ze satelitu a o co je nejvetsi zajem. Prip. at te navstivi a naladi ti doma vsechny programy, ktere se u vas v okoli chytaji, a prip. ti doporuci dalsi moznosti…

Kdo bydli v panelaku a nebo ma kabelovou TV, ma programu vice, opet doporucuji osobni navstevu, prip. si je pozvat domu, at se podivaji co chytas a doporuci dalsi programy a zarizeni. Za to se musi samozrejme zaplatit (za navstevu doma), ale oni pomohou, a reknou dopredu ceny, zivi se tim…