smoulinkaq

Ahoj chci si koupit kočku do bytu i z kočičim zachodem jak to spravně napsat?

Nejlepší odpověď
Emefej

Otázce moc nerozumím. Správně je „s kočičím záchodem“.

Další odpovědi
gecco

„Jak to spávně napsat“ – komu?, kam??
😉

střevo

kup si ten kočiči zachod co nejmenči ,abys ho mochla snadno hodit do popelnice i s kočkou až ji přejedeš na židli a neřikej že nejezdiš;-)

mosoj

Napsat jsi měla ježíškovi. Teď už jenom za své.
Doplňuji:
Opuštěné kotě najdeš na každém rohu, nebo ti ho někdo ještě rád daruje.

lota

Třeba místo „1 osoba v 1+1“ můžeš napsat „1 osoba + 1 kočka v bytě 1 + 1, WC pro osobu a kočku zvlášť“