Filip2001

Dostane se do plic kouř když cigaretu nebudu šlukovat a hned to vydechnu?

Ahoj chci se zeptat jestli se dostnae do plic kouř když cigaretu nebudu šlukovat a hned to vydechnu děkuji za odpovědi ;)

Nejlepší odpověď
anonym

Ne – takto se kouř do plic nedostane.
Ale dehet, nikotin a další látky budeš vstřebávat i sliznicemi úst a spolu se spolknutými slinami i žaludkem a střevy…

Další odpovědi
emissarius

Je to jak napsal mowla akorát si myslím že nějaká část kouře se do plic dostane.

dnb

Ty tu cigaretu raději ani nestrkej do hu.. pusy, protože když ji nešlukuješ, nemá absolutně žádný význam. A pozor, nekouřit je v dnešní době machrovina, nikoliv naopak.