Avatar uživatele
mája best

Je v pořádku moje váha?

Měřím:155 cm
Vážím: 64
Já vím, je to nadváha, ale není to tak hrozné, ne?
Upraveno: je mi dvanáct .
400 metrů na tlaku obehnu docela v poho a mám 3 kamarádky hubené a umím nejlíp stojku a hvezdu

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? Elk, briketka10 před 3101 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Věk! Dle mého se vás týká puberta (tuším, že váš kolem 14) – pak se jedná pouze o vývojové stádium. Především však nechápu, nač řešit váhu. Pakliže zvládáte standardní úkony bez větších potíží, pak jste zdravá. Pokud něco selhává, pak zdravá nejste. Prosté. A přijetí vrstevníků váha přeci-jen moc neovlivní. (Mnohé party „šikanistů“ vedou tlustí.) Dle vaší fotky zde však ani v tomto ohledu problém nezřím.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Alesh

Tak pokud to vezmu podle BMI, pak:

BMI = 64 / 1,552 = 26,6, což už je hodnota lehké, zdůrazňuji lehké nadváhy. Není tedy potřeba podléhat nějaké panice, to určitě ne, ale chtělo by to omezit sladké, bílé pečivo, slazené limonády apod. a začít pravidelně se hýbat. Ne není potřeba běhat denně maraton. Stačí pravidelnost a pestrost pohybu – jogging, kolo, brusle, i když teď už spíš něco halového, tedy aerobik a všemožné ty zumby atd., plavání není špatná věc, můžeš zkusi třeba i squash, badminton, možností je. Hlavně prosím tě žádné drastické diety!!! Ty udělají víc škody, jak užitku, to mi věř.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Mc Merkurion

ku*ňa to sou furt otázky,ženská má být krev a mlíko,za co chytnout,a jestli si nevěříš,tak si to poslechni,teď nedávno se to probíralo: https://www.y­outube.com/wat­ch?v=e3PUTkA85ZM

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ReHu

Neznáme tvůj věk.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
jáára

V pohodě, budeš krásná.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
mosoj

Váha je rozbitá.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Zdraví