siminka11

Ahoj,chci se zeptat jakého byste mi doporučili autora,když to mám mít do školy na referát.

Moc nečtu,tak bych potřebovala něco za doporučení.
PS:Je mi 16 tak mi doporučtě něco,co čte věková kategorie v mém věku.

Odpovědi
venkovan

Orbis piktus. Když by se ti od Komenského toto dílo zdálo rozsáhlé, zkus od autora Pavel Kantorek.
Řekl bych, že je to pro tebe přesně to co hledáš.

Damiana

Michala Viewegha – Výchova dívek v Čechách, můžeš si přečíst nebo shlédnout.
Petr Šabach – Hovno hoří! (Pelíšky a Pupendo asi znáš, tohle jsou povídky, které Jarchovského a Hřebejka inspirovaly – stojí za to si přečíst).