Jak přemluvit rodiče, aby mi k narozeninám koupili iPhone 5S?

Aktuálně mám takovej krap.. Díki :)
Doplňuji:
Ne nenavrhujte mi jiný a levnější telefony s Androidem A WP, to jsou křápy.. Jinak díki za odpovědi ..

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Milý Pepo, tento telefon je velmi drahý. Promiň, ale pokud Tvůj stávající telefon stále funguje, tak proč kupovat jiný ? A ten starý bys vyhodil ? Myslím si, že byste ( dnešní děti a mládež ) měli být trošku skromnější. :-))

Další odpovědi:

Bronzový

Nejlépe jim navrhnout, že si část z ceny zaplatíš sám z našetřeného kapesného.

Stříbrný

Jako fotr bych ti řekl, že ti přispěju do výše ceny vlastního telefonu, což je v mém případě 3400,- Kč.
Zbytek si opatři legálně jak chceš, třeba ušetřením z kapesného nebo brigádou.
Nedokážu si představit, že by měl syn cca 4x dražší telefon než já. No ale pokud je tvůj táta na tom líp než já, tak ho třeba ukecáš. Nejlepší bude patrně, jak už naznačeno, nežádat je o koupi, nýbrž o příspěvek.

Pokročilý

Tak jiný telefony jsou sračky jo? Další hlod u kterého se dnes výborně bavím :D :D
Na světě existuje pár telefonů, které bych si v životě nekoupil a tento patří mezi ně, spolu s dalšími vykopávkami od Applu. Řeknu ti to asi takhle: 14 000 Kč zaplatíš za logo ukouslýho jabka a zbytek za zgarb mobil.
Nevzal bych si ho ani zadarmo!!!

Bronzový

Ahoj, proč chceš zrovna IPhone 5s ? Jsou lepší a levnější telefony.

Každopádně není důvod k přemlouvání, pokud si myslíš, že máš pravdu, tak to určitě dokážet zdůvodnit proč ho potřebuješ. Řekni jim ty důvody a oni to určitě pochopí.

Bronzový

Nejsi zrovna 2x skromný.... ;-D
Máš pocit, že si tak drahý dárek opravdu zasloužíš/potřebuješ ....?
Ty snad nejlépe znáš finanční možnosti rodiny/rodičů a zda je tvé přání vůbec reálné (a zda je "nutno" rodiče přemlouvat nebo "jen" stačí hezky požádat...).
Kolik přispěješ sám ze svého kapesného/brigády???

Pokročilý

Nevidím jedinný důvod, proč by ti ho neměli koupit:) pokud máš na něj v prasátku připravený dostatečný obnos, jistě ti ho pořídí:)

Pokročilý

Musíš si to přání nejdřív obhájit. Proč potřebuješ zrovna tak drahý telefon? Na volání a sms? Nebo na Facebook? Ať ti rodiče koupí třeba Aligátora za 1500.

Bronzový

Já jako rodič bych Ti řekl bez ohledu na jakékolivc přemlouvání NE ,ale pkd chceš a protože ostatní androidy jsou křápy, tak si na něj vydělej!!!!
On ten IPhone je stejný,jen za šíleně větší peníze prodávaný křáp.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Rodina a vztahy

Zlatý Drap 979
Zlatý marci1 807
Zlatý quentos 628
Zlatý iceT 602
Zlatý hanulka11 536
Zlatý panenka 488
Zlatý annas 449
Zlatý led 396
Zlatý venkovan 390
Zlatý gecco 375

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.