pepahejdyn11

Jak přemluvit rodiče, aby mi k narozeninám koupili iPhone 5S?

Aktuálně mám takovej krap.. Díki :)
Doplňuji:
Ne nenavrhujte mi jiný a levnější telefony s Androidem A WP, to jsou křápy.. Jinak díki za odpovědi ..

Nejlepší odpověď
marci1

Milý Pepo, tento telefon je velmi drahý. Promiň, ale pokud Tvůj stávající telefon stále funguje, tak proč kupovat jiný ? A ten starý bys vyhodil ? Myslím si, že byste ( dnešní děti a mládež ) měli být trošku skromnější. 🙂

Další odpovědi
Zbynas

Nejlépe jim navrhnout, že si část z ceny zaplatíš sám z našetřeného kapesného.

klumprt

Jako fotr bych ti řekl, že ti přispěju do výše ceny vlastního telefonu, což je v mém případě 3400,– Kč.
Zbytek si opatři legálně jak chceš, třeba ušetřením z kapesného nebo brigádou.
Nedokážu si představit, že by měl syn cca 4× dražší telefon než já. No ale pokud je tvůj táta na tom líp než já, tak ho třeba ukecáš. Nejlepší bude patrně, jak už naznačeno, nežádat je o koupi, nýbrž o příspěvek.

dnb

Tak jiný telefony jsou sračky jo? Další hlod u kterého se dnes výborně bavím :D :D
Na světě existuje pár telefonů, které bych si v životě nekoupil a tento patří mezi ně, spolu s dalšími vykopávkami od Applu. Řeknu ti to asi takhle: 14 000 Kč zaplatíš za logo ukouslýho jabka a zbytek za zgarb mobil.
Nevzal bych si ho ani zadarmo!!!

Quimby

Ahoj, proč chceš zrovna IPhone 5s ? Jsou lepší a levnější telefony.

Každopádně není důvod k přemlouvání, pokud si myslíš, že máš pravdu, tak to určitě dokážet zdůvodnit proč ho potřebuješ. Řekni jim ty důvody a oni to určitě pochopí.

da ny

Nejsi zrovna 2× skromný… ;-D
Máš pocit, že si tak drahý dárek opravdu zasloužíš/pot­řebuješ …?
Ty snad nejlépe znáš finanční možnosti rodiny/rodičů a zda je tvé přání vůbec reálné (a zda je „nutno“ rodiče přemlouvat nebo „jen“ stačí hezky požádat…).
Kolik přispěješ sám ze svého kapesného/bri­gády???

Mára.kunta

Nevidím jedinný důvod, proč by ti ho neměli koupit:) pokud máš na něj v prasátku připravený dostatečný obnos, jistě ti ho pořídí:)

uccello

Musíš si to přání nejdřív obhájit. Proč potřebuješ zrovna tak drahý telefon? Na volání a sms? Nebo na Facebook? Ať ti rodiče koupí třeba Aligátora za 1500.