Avatar uživatele
anonym

Ahoj,chci se zeptat,co se stane kdyz neprevezmu balik,ktery jsem neplatila a o ktery uz nemam zajem.Budu neco platit?

doruceni baliku

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 5030 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Asi pujde o to,ze jste si neco objednal a ted jste si to rozmyslel?Ne,ne­budete platit nic,jen priste mejte na pameti,ze jini s tim maji take praci,baleni,rozvoz apod.Ted jsem si vsimla zarazeni otazky,to je novy druh sportu?

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Cullinda

Já si už několikrát objednala věc, která přišla až hodně po dodací době. Zásilková služba mi psala maily, že jsem si to nevyzvedla a že pokud to chci poslat znova, budu platit dvojité poštovné, nebo jen to jedno, jestli to znova doručit nechci.
Poslala jsem jim mail, kde mi potvrzovali objednávku, tudíž bylo i vidět že nedodrželi lhůtu a že proto odstupuji od objednávky a byl klid.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Džanička

Nebylo by samozřejmě od věci tam před dodáním balíku zavolat nebo napsat mail,že objednávku stornujete,oni vám za to hlavu neutrhnou.V něk­terých e-shopech chtějí zaplatit pokutu,většinou je to 500 kč,ale záleží jestli a jak to mají ve smluvních podmínkách.A někdo si vás dá na černou listinu,a to je vaše jméno,adresa veřejně přístupná,i s u­danou nezaplac.částkou a další zboží už vám nepošlou.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek