Ahoj,chci se zeptat,co se stane kdyz neprevezmu balik,ktery jsem neplatila a o ktery uz nemam zajem.Budu neco platit?

doruceni baliku

Nejlepší odpověď
anonym

Asi pujde o to,ze jste si neco objednal a ted jste si to rozmyslel?Ne,ne­budete platit nic,jen priste mejte na pameti,ze jini s tim maji take praci,baleni,rozvoz apod.Ted jsem si vsimla zarazeni otazky,to je novy druh sportu?

Další odpovědi
Cullinda

Já si už několikrát objednala věc, která přišla až hodně po dodací době. Zásilková služba mi psala maily, že jsem si to nevyzvedla a že pokud to chci poslat znova, budu platit dvojité poštovné, nebo jen to jedno, jestli to znova doručit nechci.
Poslala jsem jim mail, kde mi potvrzovali objednávku, tudíž bylo i vidět že nedodrželi lhůtu a že proto odstupuji od objednávky a byl klid.

Džanička

Nebylo by samozřejmě od věci tam před dodáním balíku zavolat nebo napsat mail,že objednávku stornujete,oni vám za to hlavu neutrhnou.V něk­terých e-shopech chtějí zaplatit pokutu,většinou je to 500 kč,ale záleží jestli a jak to mají ve smluvních podmínkách.A někdo si vás dá na černou listinu,a to je vaše jméno,adresa veřejně přístupná,i s u­danou nezaplac.částkou a další zboží už vám nepošlou.