Ahoj,chci se zeptat,co se stane kdyz neprevezmu balik,ktery jsem neplatila a o ktery uz nemam zajem.Budu neco platit?

doruceni baliku

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Asi pujde o to,ze jste si neco objednal a ted jste si to rozmyslel?Ne,nebudete platit nic,jen priste mejte na pameti,ze jini s tim maji take praci,baleni,rozvoz apod.Ted jsem si vsimla zarazeni otazky,to je novy druh sportu?

Další odpovědi:

Pokročilý

Já si už několikrát objednala věc, která přišla až hodně po dodací době. Zásilková služba mi psala maily, že jsem si to nevyzvedla a že pokud to chci poslat znova, budu platit dvojité poštovné, nebo jen to jedno, jestli to znova doručit nechci.
Poslala jsem jim mail, kde mi potvrzovali objednávku, tudíž bylo i vidět že nedodrželi lhůtu a že proto odstupuji od objednávky a byl klid.

Bronzový

Nebylo by samozřejmě od věci tam před dodáním balíku zavolat nebo napsat mail,že objednávku stornujete,oni vám za to hlavu neutrhnou.V některých e-shopech chtějí zaplatit pokutu,většinou je to 500 kč,ale záleží jestli a jak to mají ve smluvních podmínkách.A někdo si vás dá na černou listinu,a to je vaše jméno,adresa veřejně přístupná,i s udanou nezaplac.částkou a další zboží už vám nepošlou.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Sport

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Sport

Zlatý Drap 246
Zlatý marci1 160
Zlatý hanulka11 135
Zlatý annas 132
Zlatý gecco 123
Zlatý mosoj 101
Zlatý Alesh 99
Zlatý quentos 89
Zlatý Lamalam 82
Zlatý arygnoc 77

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.