rita19999

Ahoj chcem sa opýtat ako si vytvorím EMO účes? A tak že čo k tomu potrebujem.

Ako si mám vytvorit Emo účes?

Nejlepší odpověď
arygnoc

zapaľovačom?
pod pazuchou?
na kolene?

skúste na hlave a použiť vlasy.

Doplňuji:
tak som si to video pozrel, ab som bol „in“.
V zrýchlenom videu sa česala celú dobu VZADU (na zátylku), vypotrebovala polročnú produkciu laku SPOLANY a na záver si DOPREDU nasadila motýlika.
A výsledok snaženia som nevidel, ona sa totiž ani neotočila a nevidel som, čo vlastne VYČESALA.

Takže stále neviem, o čo ide.
hm.

Další odpovědi
zeeue

Je hlavní, jestli máš KRÁTKÉ nebo DLOUHÉ vlásky.

Pokud máš KRATŠÍ a chceš, aby to dobře vypadalo, a aby sis nezničila vlásky, doporučuji objednat si několik dlouhých pramenů (nejlepší bude pro tebe blond – ty si před aplikací můžeš obarvit dle libosti), balíček kroužků, háček a kleštičky… a pak už jen nacvakáváš. Pokud si budeš dělat delší jen spodní část vlasů (jak to už u emohairstyle bývá), zvládneš to i sama… Kroužky jsou bezva, že si je můžeš kdykoli zase sundat nebo posouvat, když ti budou odrůstat, ani nepoznáš, že je máš (kromě první noci, hehehe) a neničí vlásky jako chemický keratin či dokonce …spékání zapalovačem!?
A objednávat můžeš zde: http://www.ka­nekalon.cz/

Ale pokud je máš DLOUHÉ, tak doporučuji nechat emo emem, protože nic není tak in, jako krásně dlouhé vlásky a nic není pošetilejší, než si jich půlku zbytečně ustřihnout… a pak toho litovat.

(;

Damiana

Zadej si v You Tube: EMO hair style – a nestačíš si vybrat!
Tady máš jeden „kousek“.
http://www.you­tube.com/watch?v=R4eH9vp­_tnY&feature=y­outube_gdata_pla­yer

Marsyas

Jednoduše. Lobotomii.