sab523

Je pravda, že z konzumace nedozrálých jablek může vznikout infekce?

ahoj, byla jsem venku s kamarádkou a ochutnala jsem nedozrálé jablko. Její teta řekla, že je z toho infekce.Je to pravda? Prosím pomozte.

Nejlepší odpověď
gecco

Jaká infekce???
😉
Zeptej se té tety, jestli ti z toho naroste stopka…
😉
Maximálně budeš mít břichabol a běhavku – ale nejspíš ani to ne, to bys těch nezralých jablek musela sníst kilo..

Další odpovědi
McArthur

Pokud jablko nebylo postříkané chemií nebo jinak znečištěné, tak můžeš být klidná. Nejhůř to projde v trochu tekutějším stavu trávicím systémem a na konci to spadne do míst, která znáš.

ptáč

Není to pravda. Na povrchu ovce jsou bakerie a nezáleží, jak jeovoce zralé. Při pojídání ovoce, bobulí ve stejným životním prostoru, (ne holandské ovoce) získává lidský organismus odolnost.

střevo

pamatuj na to že takový jablko nesmíš nabídnout tvýmu přítelovi Adamovi
ten by z něj moch bejt těhotnej

dyť to tak psali v bibli

klumprt

Máňa co uklízí na OPBH říkala, že tam taky takovej případ měli.

Jakého vzdělání dosáhla teta kamarádky? Lze se spolehnout na to, že zná význam slova infekce?

Luxx

ale kdeže.. třeba má teta strach, že by jí zbylo málo jablek na jabkovicu :) a proto straší takovýma hrůzama :)

bububabu

Nejspíš si z tebe dělala jen legraci. Jen klid.

Šidlo

skôr bolenie brucha.........telo si s nezrelým ovocím neporadí.....­..nehovoriac o tom, že viaceré plodiny sú nezrelé jedovaté

a neumyté ovocie, na ktoré ešte na strome kakali vtáčiky, muchy a spol. no mňam, to už je na infekciu