yeerum

Ahoj budou jeste vychaze hry na ps3? Nebo vse zase pohlti ps4.

Odpovědi
iceT

Myslím si,že určitě budou vycházet,proč by dál nevycházely…ne každý je tak bohatý,aby si hned koupil novou herní konzoli.Můj chlap si třeba počká,než se bude dát koupit za levnější.

cochee

To je nekonečný spotřební kolotoč – pak bude pées12, kompatibilní, nekompatibilní… vše je jen o tom vytahat z potenciálních zákazníků peníze. Pokud vynechám těch pár titulů, které nebyly vydány i pro PC platformu, nevidím další důvody, proč vlastně konzole existují, když stejne i to PC doma skoro každý hráč má.