Martin666

Ahoj bude mi 15let.Chtěl bych se zeptat jestli se tady najde nějaký odborník jeslti je už pozdě začít hrát na klavír?

Doplňuji:
Je mi 15 let a chci hrát na klavír,ale nemám ho.Myslíte že v 15 jsem už moc starý?

Nejlepší odpověď
Nanoon

Nemusím být zrovna odborník, abych ti napsal, že nikdy není pozdě začít :)

Další odpovědi
Drap

Asi nestihneš být dětským virtuosem, ale nikdy neni pozdě !

led

Buď chceš, alebo nechceš. Ak ťa to baví, nepýtaj sa a udri do kláves.

lexx

It is never too late to learn. Anglické příslovi.

Terisek

Tak pozdě určitě není, když jde někdo na konzervatoř tak tam má také povinný klavír i když nikdy předtím nehrál ( a chodí tam lidé od 15ti let výše takže klidně můžeš začít v 15ti)

Ella

kamarádka začala chodit na hodiny klavíru v osmnácti – potřebovala se naučit hrát, aby ji přijali na VŠ a za rok zvládla bez problémů z not zahrát středně těžkou skladbu k přímačkám :)
jde jenom o vůli – když tě to baví a máš aspoň špetičku talentu, tak to půjde skoro samo :)