Petka 22

Ahoj antikoncepce ??

Ahoj potřebuji poradit 3 měsíce jsem užívala antikoncepce potom jsem 2 měsíce přestala ted již cc 10 dní zase beru jenže nevím jistě jesstly je to 10 nebo 11 dní včera jsem měla pohlavní styk a nějak se mi pomíchaly dny na platičku a vubec si nemužu vzpomenout jestly jsem dnes tabletu brala :( beru totiž víc tabletek a nemužu si vzpomenout a ted nevím jestly si vzít tabletu ??? a co když sem si jí vzala avemu druhou ja jsem fakt v … nevím co dělat a jaká je možnost otěhotnění ,

Nejlepší odpověď
BEAES

Já bych vzala další až zítra, otěhotnět bys neměla kvůli vynechání jedné pilulky, od teď by měl používat partner i kondom, protože máš tento měsíc už narušený a antikoncepce je tedy nespolehlivá. Od dalšího platíčka by to mělo být v pohodě, důležité je brát pilulku v určenou hodinu, třeba u čištění zubů ráno-pravidelně.

Další odpovědi
anonym

souhlasím s Beaes,vem si další až zítra,otěhotnět bys neměla,zkus si tabletky brát vždy večer a ve stejnou dobu

ReHu

Souhlasím s holkama 🙂.
1 vynechání je v toleranci.
Zkus si z toho udělat zvyk a brát piluli pravidelně.

Michal

Proč se lidi nenaučí používat prezervativ?

Zdroj: život