smoulinkaq

Ahhoj když se učim chodit a už udělam 5.kroku strašně se u toho spotím a moc napinam svalstvo je to normalní? cvičim

každý den za odpověd dik

Nejlepší odpověď
Reezo

normální co je dneska normální? spíš řekni, proč se učíš chodit? 5 kroku moc neni, ale jestli jsi měla úraz, tak je to určitě dobrý a jako snaha se to cení. jinak obecně platí, že čím víc se člověk potí, tím víc se ochlazuje, protože se moc zahřívá tělo při cvičení.

Další odpovědi
anonym

já jsem neudělala po operaci ani jeden, pak jen o berlích jednou kolem postele, pak až do obýváku a na toaletu, ruce mě bolely stejně, jak ty nohy, jak jsem si je mačkala o berle, taky jsem byla hned zpocená a unavená, hned jsem pak usnula, pak už mě boleba i páteř z toho ležení, cvičila jsem taky hodně, až mi bolestí tekly slzy, mám čtyři měsíce po operaci, už chodím sama, ale pomalu a jen chvíli.
Všechno bude good, když to bolí, tak se to hojí – říká můj ortoped 🙂