Avatar uživatele
David200731

Lze použít domácí násilí a ničení majetku jako argument při majetkovém vyrovnání u rozvodu?

Momentálně se rozvádím a manžel má nepřiměřené požadavky na vyrovnání – jedná se o mou nemovitost, chce zhodnocení, že tam pracoval… Mimo jiné mě fyzicky napadal, podařilo se mu i rozbít mi hlavu, byla jsem na chirurgii, kde mi hlavu sešili. Tam jsem se nepřiznala, jak se to stalo, pak jsem to nahlásila u své doktorky a tam to mám zavedené v kartě. Ostatní úrazy, např. naražená žebra a modřiny, jsem nehlásila. Každopádně mám viditelnou jizvu na čele a vzhledem k mé práci, je to pro mě znevýhodňující – pracuji jako asistentka ředitele významné firmy. Ráda bych uplatnila tuto skutečnost při vyrovnání. Přihodilo se 6.4.2015. Dále mi ještě při svém agresivním chování ničil mnou zrekonstruovaný majetek – dlaždice, díra ve stropě… Děkuji

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 3003 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Drap

Líčíš nám tady děj událostí v tvé rodině. To je sice pěkné, ale z tvých příspěvků nevyplývá jasná otázka. A udělat v tomto všem jasno, budou zřejmě spíše otázky pro právníka než pro tyto stránky. Zkus to zvážit.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
pizlicka

pokud je nemovitost psana na tebe,a získala jsi ji před uzavrenim manzelstvi,manzel na ni nemá nárok.ALE-ma nárok na to,co do nemovitosti vložil,kdyz jste byli manzele.ALE-musi prokazat,kolik penez do nemovitosti vlozil-uctenky.jinak ma smulu.nevim,jestli fyzicke utoky souvisi s vyrovnavanim majetku.na to,ze te fyzicky napadal,nestaci soudu,ze mu to rekneš.FAKTA-DUKAZY,FAKTA.to je to,co soud zajima.nikdy nerikej na manžela soudu nic,co nemuzes prokazat,ze se stalo.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Právo a zákony