Agresivita bez trestu

http://zpravy­.idnes.cz/video-agresivni-revizori-napadali-cestujici-vyhodte-je-zadaji-odborari-1n5-/krimi.asp?c=A100911_­133833_domaci_taj

Odpovědi
iceT

U nás v busech jsem agresivní revizory nezažila.Jednou revizorka načapala černého černého pasažéra,chtěla po něm lístek nebo i doklady,on se jí smál do tváře.Ona mu říkala,že ho zná,že ho chytla minulý týden a jestli zase chce,aby ho šacovali policajti.Ona posléze vytočila číslo policie,vystoupila a černý pasažér jel vesele dál,takže vůbec nevím k čemu ten její manévr byl.Každopádně si myslím,že to revizoři asi moc jednoduché nemají,obzvláště ženy,protože co nadělají,když potkají nějakýho cvoka?