AGRESE PRASKY NA UKLIDNENI

DOBRY DEN CHTEL BYCH SE ZEPTAT NA NEJAKE UCINE LEKY PROTI VELKEMU NAPETI KTERE VYVRCHOLI K AGRESIVITE NEJAAKE UKLIDNUJICI LEKY BEZ PREDPISU. NECO KDY BYCH SE DOKAZAL OVLADAT NECO CO ZABIRA IHNED… DEKUJI

Odpovědi
Jay

Od kamarada vim, ze jsou na to dost dobre bojove sporty, martial arts a podobne. Mel taky problemy se sebeovladanim a tim, ze se zacal venovat bojovym umenim vyventiloval prebytecnou energii a naucil se discipline a sebeovladani i bez prasku. Navic ho to zacalo bavit a po par letech se dostal na velmi dobrou uroven, takze ho loni pozvali na soutez na Filipiny, kde ziskal treti misto.
Hodne stesti, snad vam moje rada pomuze. Jay