Gami.Pet

Afrika-charita

Kdybych chci do afriky jinych zemi poslat obleceni,leky,boty apod da e to nejak?jak?

Nejlepší odpověď
Drap

Dá, ale jedině přes některou charitativní organizaci, která se tím zabývá.

Další odpovědi
briketka10

ano můžeš, ale spousta darů se předem na nádraží
rozkrade např. odpářou se knoflíky, zipy, hezké věci
jdou u nás do second handu, měla jsem známého co
tuto práci dělal a stydí se za to, že lidi mají stále růžové
brýle a ty potraviny voda, peníze na ně ? kdoví kam to
jde jistě né do těch zemí, kde je to potřeba :(

věřila bych jen svým očím a to pokud bych misku rýže dala hladovému dítěti !!

led

Možno cez nejakú charitu, Červený kríž, prípadne sa informovať na zastupiteľstve konkrétneho štátu.

anonym

Bude ti stačit přiložený výběr?

Pôstna krabička pre Afriku
… dostane 96% ceny z každej darcovskej SMS správy. Zákazník, ktorý chce podporiť dobrú vec, musí poslať SMS správu v tvare DMS CHARITA (DMS medzera CHARITA) na číslo 877 spoplatnenú bežnou cenníkovou cenou operátora.
www.charita.sk/pos­tnakrabicka/ak­tuality.php

Adopce na dálku – Afrika, Bělorusko – Charita Česká republika
Adresář Charity ČR s kontakty na Charity v regionech, sociální či zdravotní služby i jednotlivé pracovníky. … Charita podporuje projektem Adopce na dálku vzdělání, mimoškolní aktivity dětí z nejslabších sociálních rodin v jižním Bělorusku.
www.charita.cz/o-charite/adresar/?s=a­dopce-na-dalku-afrika-belorusko

www.kolaproafri­ku.cz

Financování české organizace Kola pro Afriku bychom chtěli postavit na tzv. charitativních obchodech (anglicky charity shops – velmi rozšířené v Británii, podporující různé neziskové organizace). Pro tyto charitativní obchody hledáme prostory …

www.kolaproafri­ku.cz/ – Ostrava-město Zobrazit na mapě

Když chytne člověka Afrika za srdce… – Arcidiecézní charita

Když chytne člověka Afrika za srdce, vábí ho k návratu. To platí u cestovatelů, dobrodruhů, ale také u rozvojových pracovníků. Před třemi lety odjela MICHALA CHATRNÁ do Ugandy poprvé, jako dobrovolnice Charity Praha. Za týden se …

praha.charita­.cz/zahranici…clo­veka-afrika-za-srdce/

Ten internet je fajn věc,viď? Člověk tam najde tolik zajímavých věcí, až se nestačí divit.

M.

Prosila bych o novou, jinou, formulaci dotazu. Děkuji.

NKMVTpola

Zrovna včera,jsem řešila problém chtěla jsem dětem do Ugandy Polsat oblečení po nich dětech 😉
Ze strany dobročinné organizace o onelecno takřka vůbec nestali,chtěli po mě pouze peníze ,když sem jim řekla že nevyužíváme pay pal tak chtěli poslat peníze různými způsoby ,začli nás emočně vydírat. Zeptala sem se jich až mi dají adresu že jim obleceni pošlu nechtěli mi adresu vůbec Polsat nakonec poslali.. když jsem jim napsala že jim polsu malou dotaci .. spokojeni nebyli zdrejme čekali že jim polseme celý náš plat .. stále po nás chtěli nějaké peníze a oblečení je vůbec nezajímá .. malou částku nechtěli tak jsme od nich dala ruce pryč ..