Half 2

Advanced System Care – je problematický ?

Dočetl jsem se (přímo zde na odpovedi.cz) že program Advanced SystemCare nadělá víc škody jak užitku. Použil jsem ho jen jednou, mohl mi nějak poškodit počítač ?

Nejlepší odpověď
Bedy

Běžný uživatel si s ním může třeba rozházet vzhled či znefunkčnit internet, záleží, co všechno spustí, to vím prostě od svých zákazníků, co s tím takto experimentovali. Nebo maže spoustu klíčů v registru, které by neměl, pak se lidi diví, že jim nejde ten a ten program a tak dále bych mohl pokračovat.

Doporučím spustit centrum obnovy, co vymazal, tak obnovit – naštěstí ten program ve výchozím nastavení zálohuje nastavení a program odinstalovat.

Další odpovědi
zelezo1983

pan bedy mi to vyhazoval z pc a poradil mi ten cleaner a spis bych rekl ze cleaner je lepsi protoze pc je ted rychlejsi ale to asi diky panu bedymu protoze ten se mi venoval cele odpoledne a asi se toho udelalo vicero

anonym

Používám jej bez problémů