adresa trestního rejstříku

Z důvodu ukončení mé podmínky za určitý přestupek,potřebuji úřadu Trestního rejstříku poslat rozhodnutí soudu o mém osvědčení o u končení podmínky ,aby můj TR byl opět čistý.
Ale nevím jak a koho kontaktovat(na úřadě Rejstříku trestů),a jakým způsobem svou žádost o vymazání z TR formulovat?
Nevím ani jaká je adresa Rejstříku Trestů?
Děkuji za odpověď.

Odpovědi
panenka

zde v odkaze najdete sídlo, adresu, telefon,email ale taky úřední hodiny tak se mrknite

Zdroj: http://portal­.justice.cz/jus­tice2/Soud/sou­d.aspx?o=203&j=2­13&k=2027&d=9354

standa

Žádnou adresu Rejstříku trestů nepotřebujete 🙂

Po skončení zkušební doby PODMÍNĚNÉHO TRESTU si soud sám vyžádá zprávy o vašem chování ve zkušební době (zjistí si, jestli jste se nedopustil další trestné činnosti
, jestli se chováte slušně v místě bydliště a pokud vám byly uloženy i nějaké zvláštní podmínky, třeba nahradit škodu, zkontroluje si i splnění těchto podmínek). Pokud bude vše v pořádku, pošle vám usnesení o tom, ŽE JSTE SE OSVĚDČIL.

Na tohle všechno má soud podle zákona jeden rok od skončení vaší zkušební doby.

Jestliže během toho jednoho roku soud nic neudělá (což by se ale stát nemělo), platí, že jste SE OSVĚDČIL.

Pokud bude rozhodnuto o osvědčení nebo soud ve lhůtě jednoho roku nerozhodne, hledí se na vás jako byste nebyl odsouzen a odsouzení se tedy NEBUDE UVÁDĚT ANI V REJSTŘÍKU TRESTŮ