rottwy

Adresa IP koliduje s jiným systémem v síti.

Tohle mi hlásí počítač :/ Nevíte někdo co by to mohlo znamenat? Nejde mi internet.. ale přes den třeba občas jde. Mám Windows XP, jak to spravit? :( .. Internet mám doma vlastní, kabelový..

Nejlepší odpověď
brillant

Domluvte se s poskytovatelem internetového připojení a sdělte mu co PC hlásí a že máte problém s připojením k internertu, pravděpodobně někdo má přidělenou stejnou IP adresu jako vy nebo je nelegálně připojen na stejný přípojný bod.

Další odpovědi
Michal Kole

To asi bude nad tvoje síly.

Možná by bylo řešení změnit přidělování IP adresy na DHCP server.