ReHu

„Adoptovala“ jsem kočku s kotětem. Kdy poznám, že kotě je kočka nebo kocourek? Teď je miminu tak cca 6–7 týdnů. Díky

Po pár setkáních mi mimino přivedla. Vzhledem k tomu, že běhaly mezi projíždějícími náklaďáky jsem si je raději vzala k sobě.
Doplňuji:
Určitě nechybí. Byly/i v jedné firmě na dvoře, já tam chodila přes měsíce do práce a máma byla, chudák, pořád hladová. Ještě ji někteří odháněli.
Tady sousedi asi taky nebudou nadšeni, ale než mezi těmi náklaďáky, to budou mít tady lepší 🙂.

Nejlepší odpověď
anonym

už by se to mělo poznat

Další odpovědi
anonym

To uz musi byt opravdu poznat. Zkus trochu zmacknout na " pipku ". Bud " z toho neco vyleze " a bude to kluk , nebo nevyleze a je to holka.
No, po mem vyjadrovani se vubec divim , ze sama mam 2 syny. 🙂 -iv- A nechybi nekomu ta kocka s malym ? Dala bych radsi letacky , aby nekdo netruchlil.
Doplňuji:
Tak to je v poradku a nebudu volat na ReHu ochrance zvirat , ze krade kocky. ! A preji peknych dalsich 18 let s " kotatkem ". Nase kote se totiz presne tolik dozilo. 🙂

Sea

to je snadné, podívej se kotěti na dírky, pokud má vidět obě dvě snadno a jsou velmi blízko pod sebou, je to kočka. Pokud je spodní dírka spíš na bříšku a je tam taková malá vystouplá boulička, je to kocourek 🙂 a jde to poznat velmi záhy po narození 🙂 přeju vám, aby vše bylo v pořádku a kočičkám se dobře dařilo 🙂

ReHu

Tak to vypadá na malého kocourka 🙂. Dnes jsme byli na veterině, jako bych to tušila, z maminy vylezla tasemnice ☹.

elektrikář

Jednoduché řešení až přinese své první kotě je to kočka.

anonym

ReHu , uz jste doma " mackali " ? A co je ? 🙂 -iv-

ReHu

Ono malý se mě ještě bojí, ale občas na mě sáhne packou a jak si čichem uvědomí, že voním jinak, zdrhne 🙂. Ale budu koukat, až se bude válet na zádech.
Díky.