Zlatý

"Adoptovala" jsem kočku s kotětem. Kdy poznám, že kotě je kočka nebo kocourek? Teď je miminu tak cca 6-7 týdnů. Díky

Po pár setkáních mi mimino přivedla. Vzhledem k tomu, že běhaly mezi projíždějícími náklaďáky jsem si je raději vzala k sobě.
Doplňuji:
Určitě nechybí. Byly/i v jedné firmě na dvoře, já tam chodila přes měsíce do práce a máma byla, chudák, pořád hladová. Ještě ji někteří odháněli.
Tady sousedi asi taky nebudou nadšeni, ale než mezi těmi náklaďáky, to budou mít tady lepší :-).

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

už by se to mělo poznat

Další odpovědi:

To uz musi byt opravdu poznat. Zkus trochu zmacknout na " pipku ". Bud " z toho neco vyleze " a bude to kluk , nebo nevyleze a je to holka.
No, po mem vyjadrovani se vubec divim , ze sama mam 2 syny. :-) -iv- A nechybi nekomu ta kocka s malym ? Dala bych radsi letacky , aby nekdo netruchlil.
Doplňuji:
Tak to je v poradku a nebudu volat na ReHu ochrance zvirat , ze krade kocky. ! A preji peknych dalsich 18 let s " kotatkem ". Nase kote se totiz presne tolik dozilo. :-)

Pokročilý

to je snadné, podívej se kotěti na dírky, pokud má vidět obě dvě snadno a jsou velmi blízko pod sebou, je to kočka. Pokud je spodní dírka spíš na bříšku a je tam taková malá vystouplá boulička, je to kocourek :-) a jde to poznat velmi záhy po narození :-) přeju vám, aby vše bylo v pořádku a kočičkám se dobře dařilo :-)

Diskuze k otázce

Zlatý

ReHu

Tak to vypadá na malého kocourka :-). Dnes jsme byli na veterině, jako bych to tušila, z maminy vylezla tasemnice :-(.

Stříbrný

elektrikář

Jednoduché řešení až přinese své první kotě je to kočka.

anonym

ReHu , uz jste doma " mackali " ? A co je ? :-) -iv-

Zlatý

ReHu

Ono malý se mě ještě bojí, ale občas na mě sáhne packou a jak si čichem uvědomí, že voním jinak, zdrhne :-). Ale budu koukat, až se bude válet na zádech.
Díky.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Zvířata

Zlatý Drap 1074
Zlatý beer 710
Zlatý www 558
Zlatý briketka10 346
Zlatý ReHu 306
Zlatý hanulka11 296
Zlatý annas 280
Zlatý marci1 263
Zlatý mosoj 257
Zlatý gecco 248

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.