panenka

adobe flash player

dobrý večer chtěla bych se zde někoho zeptat na seznamu jsem si najela na hry na pravé straně se mi objevil kecálek ale nejde mi dát pryč.mám tam tabulku kterou bych ráda zavřela ale nejde mi to.
je tam napsáno NASTAVENÍ PRO ADOBE FLASH PLAYER MÍSTNÍ ÚLOŽIŠTĚ
ge001 geewa.com požaduje povolení k uložení informací do vašého počítače.
POŽADOVÁNO AŽ 1MB
PRÁVĚ POUŽÍVÁNO 21KB A MÁM TAM POVOLIT ODMÍTNOUT.MŮŽE MI NĚKDO PORADIT CO DĚLAT DĚKUJI

Nejlepší odpověď
blesk26

No koukám na to a mají to teda pěkně blbě udělané :)

Bohužel když to odmítneš, tak to tam naskočí znovu, takže jediná alternativa je to přijmout … neboj, snad to nic škodlivého nebude, jen se tě to ptá, jestli si může nějaké informace uložit k tobě do počítače (asi kdyby sis tam přidala kamarády nebo tak něco, tak aby si to mohl pamatovat do příští návštěvy a pak ti je tam ukázat)