dudu

Adept profesora Chocholouška nebo ten správný recesista?

Médii v Čechách proběhla nedávno zpráva o jednom nenakupujícím důchodci v supermarketu.
Tisk to popsal následovně: Když 62 letý muž neztrácí hravost, ani ve vyšším věku.
Proč zakazují vstup p. Novákovi do Supermarketu?

Ve zprávě je napsáno, že níže uvedený seznam přestupků zachycených bezpečnostními kamerami nepomohl a na výzvy a napomenutí zaměstnanců SBS reagoval p. Novák slovy: „Pokud tu moje žena
nakupuje a nutí mě, abych tu byl také, tak já se tady ty 2 hodiny strašně nudím!! “

Za posledních 6 měsíců jej přistihli při této činnosti:
8. ledna – vzal z regálu 25 balení kondomů a náhodně je vkládal do nákupních vozíků jiným nakupujícím, když se na něj nedívali…
16. ledna – nastavil všechny budíky v oddělení domácích potřeb tak, aby zvonili jeden po druhém v 5 minutových intervalech…
2. února – rajčatovým džusem udělal dlouhou a tenkou čáru na podlaze směrem k dámským toaletám…
19. února – přistupoval k prodavačkám různých odd. a oficiálním tónem jim řekl: „KÓD 3!“ a sledoval, jak prodavačka zpanikařila…
2. března – přišel k pultu Služby zákazníkům a trval na žádosti, aby si mohl koupit krabičku lentilek na půlroční splátky…
21. března – přesouval nápisy „Pozor, mokrá podlaha!“ do té části supermarketu, kde byly na podlaze koberce …
5. dubna – kdykoliv se ho nějaký zaměstnanec zeptal, zda nepotřebuje pomoc, tak se nahlas rozplakal a křičel: „Proč mě lidé nenecháte na pokoji?! "
24. dubna – našel si níže upevněnou bezpečnostní kameru a zblízka se do ní upřeně díval , pak se vrtal v nose nebo si zápalkou čistil zuby…
2. května – u pultu se sportovními zbraněmi se zeptal prodavače, zda neví, kde si může koupit antidepresivní tabletky, pokud se rozhodne koupit si nějakou zbraň…
18. května – schovával se mezi věšáky s oděvy a na lidi, kteří se probírali zbožím a objevili ho, vykřikoval: "Kup si mě! Dnes jsem se slevou! "
4. června – vždy, když se ozvalo hlášení z reproduktorů, dřepl si a schoulil se. Také při tom křičel: "Ne!Ne! Už zase ty hlasy!“
28. června – vešel vícekrát do nějaké zkušební kabinky, zatáhl závěs, chvíli počkal a začal vykřikovat: "Haló! Není tu toaleťák,přineste mi ho někdo!! "
7. července – na odd. kol sebral z regálu gumový klakson a strašil nic netušící nakupující, když jim zatroubil najednou za zády…
27. července – náhodně vybíral lidem nějaké zboží z nákupního vozíku a se slovy: "To byl poslední kus v nabídce a já ho dnes velmi potřebuji. " spěchal směrem k pokladnám.

Nejlepší odpověď
badisko

blazen …ani nahodou prome je to borec …!!!!!
Doplňuji:
jen skoda ze to nebude pravda…

Další odpovědi
led

Na mieste šéfa Supermarketu by som toho pána okamžite zamestnala v pozícii reklamného manažéra. Má geniálne atypické nápady na prilákanie zákazníkov. Je škoda takého talentu.

johana 56

Ten „hravý“ pán není blázen,pouze se proti morálce dnešní doby provinil:

1.Neukradl nic,s čím by prošel prostorem mimo pokladny.
2.Choval se slušně, s úsměvem,chvílemi dokonce se strachem.
3.Nihoho neurážel a nenapadl.

Kéž by Supermarkety měly více takových zákazníků.Nebo také vedoucích různých oddělení?

SteimlX

dlouho jsem se takhle nezasmál ) dík

Damiana

Dobrý vtípek, kdysi jsem to už četla. Škoda, že takoví důchodci opravdu nejsou.
Mě zase dost pobavil tenhle fórek, který mi poslala Briketka.:-)

Wikipedia: Já znám všechno!
Google: Já najdu všechno!
Facebook: Já znám všechny!
Internet: Beze mne jste v háji!
Elektřina: … tak se uklidníme, jo?

hanulka11

pěkný nesmysl

anonym

dudu.. :) .. ja si v prvni chvili myslela, ze se ptate na bolaka ! :)
..a vlastne ani nevim , co bych odpovedela … ( jeste ze on nechodi do diskuzi , ten by me dal ) .. ! :)
a vlastne vim co bych odpovedela .. : jeden vetsi recesista jak druhej … ! :) -iv-

dudu

Paní -iv- nejsem si jist zda bolakovi příliš nefandíte. Nápady tohoto bláznivého dědka jsou podle mého názoru oproti zmíněnému o několik úrovní výš.

anonym

dudu, nezapomente, ci jsem ja fanynka!
jestli toho dedka ze supermarketu, nebo bolakova ! :p