Avatar uživatele
dudu

Adept profesora Chocholouška nebo ten správný recesista?

Médii v Čechách proběhla nedávno zpráva o jednom nenakupujícím důchodci v supermarketu.
Tisk to popsal následovně: Když 62 letý muž neztrácí hravost, ani ve vyšším věku.
Proč zakazují vstup p. Novákovi do Supermarketu?

Ve zprávě je napsáno, že níže uvedený seznam přestupků zachycených bezpečnostními kamerami nepomohl a na výzvy a napomenutí zaměstnanců SBS reagoval p. Novák slovy: „Pokud tu moje žena
nakupuje a nutí mě, abych tu byl také, tak já se tady ty 2 hodiny strašně nudím!! “

Za posledních 6 měsíců jej přistihli při této činnosti:
8. ledna – vzal z regálu 25 balení kondomů a náhodně je vkládal do nákupních vozíků jiným nakupujícím, když se na něj nedívali…
16. ledna – nastavil všechny budíky v oddělení domácích potřeb tak, aby zvonili jeden po druhém v 5 minutových intervalech…
2. února – rajčatovým džusem udělal dlouhou a tenkou čáru na podlaze směrem k dámským toaletám…
19. února – přistupoval k prodavačkám různých odd. a oficiálním tónem jim řekl: „KÓD 3!“ a sledoval, jak prodavačka zpanikařila…
2. března – přišel k pultu Služby zákazníkům a trval na žádosti, aby si mohl koupit krabičku lentilek na půlroční splátky…
21. března – přesouval nápisy „Pozor, mokrá podlaha!“ do té části supermarketu, kde byly na podlaze koberce …
5. dubna – kdykoliv se ho nějaký zaměstnanec zeptal, zda nepotřebuje pomoc, tak se nahlas rozplakal a křičel: „Proč mě lidé nenecháte na pokoji?! "
24. dubna – našel si níže upevněnou bezpečnostní kameru a zblízka se do ní upřeně díval , pak se vrtal v nose nebo si zápalkou čistil zuby…
2. května – u pultu se sportovními zbraněmi se zeptal prodavače, zda neví, kde si může koupit antidepresivní tabletky, pokud se rozhodne koupit si nějakou zbraň…
18. května – schovával se mezi věšáky s oděvy a na lidi, kteří se probírali zbožím a objevili ho, vykřikoval: "Kup si mě! Dnes jsem se slevou! "
4. června – vždy, když se ozvalo hlášení z reproduktorů, dřepl si a schoulil se. Také při tom křičel: "Ne!Ne! Už zase ty hlasy!“
28. června – vešel vícekrát do nějaké zkušební kabinky, zatáhl závěs, chvíli počkal a začal vykřikovat: "Haló! Není tu toaleťák,přineste mi ho někdo!! "
7. července – na odd. kol sebral z regálu gumový klakson a strašil nic netušící nakupující, když jim zatroubil najednou za zády…
27. července – náhodně vybíral lidem nějaké zboží z nákupního vozíku a se slovy: "To byl poslední kus v nabídce a já ho dnes velmi potřebuji. " spěchal směrem k pokladnám.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 8Pro koho je otázka zajímavá? GM, iceT, johana 56, fcoop, anonym, anonym, SteimlX, tomas405 před 4115 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
badisko

blazen …ani nahodou prome je to borec …!!!!!
Doplňuji:
jen skoda ze to nebude pravda…

Upravil/a: badisko

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
led

Na mieste šéfa Supermarketu by som toho pána okamžite zamestnala v pozícii reklamného manažéra. Má geniálne atypické nápady na prilákanie zákazníkov. Je škoda takého talentu.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
johana 56

Ten „hravý“ pán není blázen,pouze se proti morálce dnešní doby provinil:

1.Neukradl nic,s čím by prošel prostorem mimo pokladny.
2.Choval se slušně, s úsměvem,chvílemi dokonce se strachem.
3.Nihoho neurážel a nenapadl.

Kéž by Supermarkety měly více takových zákazníků.Nebo také vedoucích různých oddělení?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
SteimlX

dlouho jsem se takhle nezasmál ) dík

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Damiana

Dobrý vtípek, kdysi jsem to už četla. Škoda, že takoví důchodci opravdu nejsou.
Mě zase dost pobavil tenhle fórek, který mi poslala Briketka.:-)

Wikipedia: Já znám všechno!
Google: Já najdu všechno!
Facebook: Já znám všechny!
Internet: Beze mne jste v háji!
Elektřina: … tak se uklidníme, jo?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hanulka11

pěkný nesmysl

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
anonym

dudu.. :) .. ja si v prvni chvili myslela, ze se ptate na bolaka ! :)
..a vlastne ani nevim , co bych odpovedela … ( jeste ze on nechodi do diskuzi , ten by me dal ) .. ! :)
a vlastne vim co bych odpovedela .. : jeden vetsi recesista jak druhej … ! :) -iv-

před 4115 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
dudu

Paní -iv- nejsem si jist zda bolakovi příliš nefandíte. Nápady tohoto bláznivého dědka jsou podle mého názoru oproti zmíněnému o několik úrovní výš.

před 4115 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

dudu, nezapomente, ci jsem ja fanynka!
jestli toho dedka ze supermarketu, nebo bolakova ! :p

před 4114 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Auta a doprava