Capik166

Addarall – Jak to někdo může nabízet? Vžyť je to bráno jako droga, ne?

Ahoj,
narazil jsem na nějaký inzeráty jak někdo shání adderall. Není zakázané to tahle prodávat/kupovat? Kde se dá sehnat a za kolik? Jestli teda ho lze sehnat i jinak, než aa předpis.

Díky.
Doplňuji:
EDIT: při hledání informací o tom se narazil na poptávky

NECHCI SI TO NĚKDE KUPOVAT jen chci o tom vědět více věcí.

Odpovědi
www

Pokud sháníš drogy, jsi na špatném serveru.
Užívej si vesele dál, sem s tím ale nechoď!
Doplňuji:
Nekecej, že chceš „jen vědět“.
Sám uvádíš v otázce „kde a za kolik“. Běž do kopru!

mosoj

Člověče narazil jsi na inzeráty a ptáš se kde se to dá sehnat.
Legální je to pouze ( kde jinde) v USA. Jinak si říkáš o docela solidní průser.

Dale: Jedná se o strojový překlad.....

Vládní varování

Dne 9. února 2005, zdraví Kanada zastavila všechny prodeje Adderall XR poté, co údaje shromážděné výrobcem Shire Pharmaceuticals spojení tohoto léku na 12 náhlých úmrtí v amerických dětí. [ 19 ] Další výzkum zjistil informace, které naznačují používání Adderall za následek zvýšené riziko srdečních vadu a je známo, že drogy jako amfetaminy třídy Adderall představí výrazné zvýšení srdeční frekvence a krevního tlaku. [ 20 ] I když více než 37 milionů receptů na Adderall byly vyplněny během čtyř let předcházejících, USA Food and Drug Administration mohl najít žádné zvýšené riziko náhlého úmrtí mezi uživateli Adderall. [ 19 ] [ 21 ] V srpnu 2005, zdraví Kanada sledovaly výboru zprávu o třech nezávislých lékařů a zvedl zákaz Adderall XR. [ 22 ] [ 23 ] Vzhledem k tomu, že lidé s ADHD jsou zřejmě vstoupí do rizikové nebo nebezpečné chování, to bylo navrhl, že stimulační léky pro osoby s ADHD může ve skutečnosti vést k nižšímu výskytu předčasné smrti. [ 24 ] Použití Adderall je obecně nedoporučuje u osob s již existující srdeční nebo duševních nemocí. To je také nedoporučuje u osob, které mají v anamnéze zneužívání drog. [ 3 ] Ačkoli FDA Bezpečnostní poradci hlasoval 8–7 vydat black box varování , FDA dětské poradní výbor odmítl dát lék nejvážnější black box varování března 2006. [ 25 ] Black Box Varování před potenciál zneužívání amfetaminu je na svém místě, nicméně. V září 2008, britský Národní institut pro zdraví a klinickou Excellence vyzval lékaře, aby předepisovat Adderall nebo podobné léky pro děti do 5 let, a vyčerpávajícím způsobem zvažovat jiné přístupy k modifikaci chování před předepsáním takové drogy děti 5 a nahoru. [ 26 ]

[ editovat Recueil, dlouhodobé užívání

Dlouhotrvající vysoké dávky amfetaminů následovaných náhlém přerušení může mít za následek extrémní únava, nespavost , podrážděnost, deprese a psychické. Chronické zneužívání amfetaminu může vést k manifestaci amfetaminu psychózy . [ 2 ]