Sober

Źádal Václav Klaus o členství v KSČ?

Z diskuse na iDNES:„žádal o členství, jen mu to zkazil předseda místní organizace Ksč s.Dlouhý, a to je pravda“ Podle informací, které mám /přímo od pana Weigla/, jde o snahu dehonestovat Václava Klause. Tomu spíše věřim, protože v knize NAROVINU, je tato věc logicky vysvětlena.

Nejlepší odpověď
Drap

Netuším, ale domnívám se že u V.Klause je možné úplně všechno

Další odpovědi
baghira

Ať se přihlásí ten, kdo v životě ještě neudělal žádnou blbost :)

Akorát nevím, jestli to, že ho ani komunisti nechtěli, hovoří pro něj nebo proti němu :D

dědapetr

Komunisti to není dobrý,ale ještě horší je když se komunisti přefiltrují do jiných politických uskupení a dostanou se do vysokých funkcí a pak platí „zloděj křičí chyťte zloděje“.

Michal Kole

Já myslím, že za komunistu, kdo chtěl něco dokázat nebo povýšit musel být ve straně.

led

To bolo a ešte je trestné?