pusinka50

Ad Ice T – nejsem tu 3 měsíce, ale 1 rok a 3 měsíce.

A myslela jsem to přesně tak, že mě to pustí dál se psaním, ikdyž ve skutečnosti to už nejde. A stále mi to ukazuje, že zbývá 0 znaků!! Navíc mi vadí, že nevidím konec věty, musím nejprve odeslat a pak upravit, ale JAK, když to ukazuje pořád 0 znaků. Já dovedu přijmout změny, ale ne takové, které jen zdržují, jsou nepřehledné apod.

Nejlepší odpověď
iceT

Tak to se moc omlouvám,že jsem se přehlédla s registrací.A taky jsem se neohleduplně vyjádřila.To horní pole by v podstatě mělo sloužit jako nadpis nebo hlavní část otázky,a pak to spodní pole pro širší popis dotazu.
Na tom se nic nezměnilo.