Swevalty

Ach ta nostalgie..

Je mi to tak líto..
Chybí mi staré časy-jak minecraftu, tak technlogie a podobných věcí… chtěl bych se tak vrátit.. třeba do dob zakládání windowsu.. To byla doba. :)
Taky to tak u vás je?
je mi 14.. ale stále o tom přemýšlím..
Nevíte jak se toho zbavit?
Doplňuji:
Je nostalgie považována za nemoc?

Nejlepší odpověď
anonym

Nostalgie normální je. Očekávání, že se staré věci vrátí nebo vývoj zastaví, normální není. To prostě nejde a je třeba se smířit s tím, že toho „nostalgického“ bude v životě s postupujícími lety přibývat

Další odpovědi
redy

Ne, pokavaď se netetelíš při každý prkotině.

badisko

třeba do dob zakládání windowsu .. je mi 14… ty bavis …budes nejspise genialni dite ..kdyz si pamatujes. tak dobre zacatky windows … ikdyby windows 98 o 95 nemluvim a MS-DOS…:D
Doplňuji:
nejak mi nevychazi tvuj vek…

marci1

Nostalgie je běžný pocit. Stýská se nám po něčem, co bylo kdysi. Pokud to nepřekračuje jistou únosnou hranici, nelze hovořit o nemoci. Je to normální a přirozené. 🙂

badisko

to jsou dnes zase … ale otazky ze by jednoho trefil slak…:D

Swevalty

A co tí jako nevychází na mém věku
P.S: Chtěl bych se vlastně vrátit do doby ještě před tím ms-dos :D
Když bill programoval na stroji podobnému kalkulačce.. ach to byla doba..

Swevalty

Co tím jako myslíš?
Klid.. drsný borče..

anonym

Tohle nebyla od badiska kritika jenom na tvůj dotaz, kde se opravdu bije tebou zmíněný věk s dobou, do níž by ses rád vrátil. Přiznávám se, že mne to nejdřív také zarazilo, ale dokážu si srovnat, že bys prostě rád zažil jinou dobu než tu, do níž ses narodil.
Když se podíváš jenom na jedinou stránku otázek, tak ti z toho určitě vyjde dost nesmyslných dotazů. Snad nový způsob hodnocení časem takové nesmysly vymítí.

redy

badisko nepřeháněj :-I

anonym

Klídek, málokterý den je výrazně lepší. Vydrž.