Avatar uživatele
tesss88

Ach jo:'-( prosim radu

Ze mi poradite prosim.trapim se uz takhle po ranu,asi vlastni chybou,vecer jsem se pohadala ze svym klukem a a dnes a brzo rano odesel do prace.a ja nastvana,jsem mu ted napsala ze odjizdim,nenapsala jsem kam ani na jak dlouho a on mi na to napsal ze me miluje a chce byt semnou a zatim at mu napisu jestli dnes nebudu doma at mu to dam vedet,ze nebude sedet doma.jak to mam chapat?chce me jen vytocit a donutit me at zustanu,nebo me zkousi?co mu mam odepsat?prosim o radu starsi a zkusenejsi.dekuji za kazdou uprimnou radu..

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? rynek878, sofie před 4877 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
kropitko

Miluješ ho??? Tak mu zavolej a buďte spolu a užijte si hezký den,,

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
sofie

neřekla bych že vás zkouší,ale že chce mít rovnoprávný vztah,co může udělat jeden,to může udělat i druhý,jestli se vy půjdete někam bavit,nebo někoho navštívit tak on chce udělat totéž,nebylo asi dobré nenapsat ani kam chcete jet,tak mu napište kam jedete a kdy se vrátíte a taky důvod odjezdu,třeba že se chcete uklidnit a popřemýšlet aby už nebyly další hádky

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
hanulka11

Nikdy nechoďte rozhádaní spát, je to nejhorší co můžete udělat. A že tebe to od večera nepřešlo..... to není dobře.Máš asi svou hrdost, ale tohle ve vztahu není dobré ,člověk by měl umět odpouštět. Jistě proč by on měl sedět doma, copak je to nějakej bambula, ty budeš někde na návštěvě a on by měl čekat až se milostivě vrátíš. To NE. Prostě mu napiš smažme hádky a udobřete se a vyražte někam ven do přírody spolu. Netrucuj!!!!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ten který je

Zavolej mu,počkej až se vrátí z práce a jděte si někam sednout na večeři a potom si udělejte hezký večer.;-)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
poa.li

Důležité je nezačít si vzájemně dělat naschvály…

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek