Ach jo:'-( prosim radu

Ze mi poradite prosim.trapim se uz takhle po ranu,asi vlastni chybou,vecer jsem se pohadala ze svym klukem a a dnes a brzo rano odesel do prace.a ja nastvana,jsem mu ted napsala ze odjizdim,nenapsala jsem kam ani na jak dlouho a on mi na to napsal ze me miluje a chce byt semnou a zatim at mu napisu jestli dnes nebudu doma at mu to dam vedet,ze nebude sedet doma.jak to mam chapat?chce me jen vytocit a donutit me at zustanu,nebo me zkousi?co mu mam odepsat?prosim o radu starsi a zkusenejsi.dekuji za kazdou uprimnou radu..

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Miluješ ho??? Tak mu zavolej a buďte spolu a užijte si hezký den,,

Další odpovědi:

Pokročilý

neřekla bych že vás zkouší,ale že chce mít rovnoprávný vztah,co může udělat jeden,to může udělat i druhý,jestli se vy půjdete někam bavit,nebo někoho navštívit tak on chce udělat totéž,nebylo asi dobré nenapsat ani kam chcete jet,tak mu napište kam jedete a kdy se vrátíte a taky důvod odjezdu,třeba že se chcete uklidnit a popřemýšlet aby už nebyly další hádky

Zlatý

Nikdy nechoďte rozhádaní spát, je to nejhorší co můžete udělat. A že tebe to od večera nepřešlo..... to není dobře.Máš asi svou hrdost, ale tohle ve vztahu není dobré ,člověk by měl umět odpouštět. Jistě proč by on měl sedět doma, copak je to nějakej bambula, ty budeš někde na návštěvě a on by měl čekat až se milostivě vrátíš. To NE. Prostě mu napiš smažme hádky a udobřete se a vyražte někam ven do přírody spolu. Netrucuj!!!!

Zlatý

Zavolej mu,počkej až se vrátí z práce a jděte si někam sednout na večeři a potom si udělejte hezký večer.;-)

Bronzový

Důležité je nezačít si vzájemně dělat naschvály...

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Aktuality a zábava

Zlatý Drap 4396
Zlatý hanulka11 2790
Zlatý led 2476
Zlatý briketka10 2269
Zlatý annas 1828
Zlatý quentos 1548
Zlatý tom004 1522
Zlatý iceT 1519
Zlatý dědapetr 1472
Zlatý mosoj 1427

Zobrazit celkový žebříček

Kategorie otázek

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.