kikinka2210

Ach jo!!!!!!!!!!!!

Mám rybičky4.Ale na lince vedle oleje.TeĎ jsem drkla do oleje a rybičky zachvilku chcípnou.Ten olej se tam vylil!!!Ooops Co mám dělat?Když to vyliju akvárko bude mastné!

Odpovědi
GangstaHelper

Už je možná pozdě. Olej by měl být nahladině, měl by jít z hladiny vybrat. Jinak jste měla hned odebrat rybičky a dát je třeba do misky nebo sáčku s vodou, akvárko vyprázdnit, pokusit se ho odmastit (nevím, jestli třeba jarem, aby tam pak nezůstal…) a naplnit nezávadnou vodou.

HOMER

ahoj,jak to dopadlo,přežily ty rybičky?Jestli jo tak super…napadlo mě,ale si pozdě,dát akvárko do vany a přelít vodou(na hladině se držel olej,takže po přelití by vytekl přes okraj).

Zuzik

Normálně rybičky dej do kýblu s vodou a akvárko umyj jarem a pak ho vypláchni pořádně vodou.