VEVERKA33CK

Acer Extensa 5630EZ problém s integrovanou webkamerou !!!

V nastavení mi to píše , že kamera pracuje správně , ale na Skype nejde a v jiném video chatu také ne … nevím co s tím, poradíte mi prosím…notebook jsem dostala již používaný 2roky, před tím se mi to na mém starém jiném noťasu nestalo nikdy… Díky

Nejlepší odpověď
badisko

no ja ti nevim ..ale dostat novej (stasi ) pc..nebo notas tak prvni co udelam je ze vezmu instalacni cd..windows..po­pripade linux…a vlozim do mechaniky ..pak formatovani disku a pokracovat ..za a nikdo nevi co je v tom pc za zver ..a pak bych chtel mit notas podle sebe a ne podle druhejch ..takze..novej OS..cistej .stahnout ovladace ..doinstalovat programy a nebudes muset kazdou chvili neco resit …zabere to chvili casu ale co …
Doplňuji:
pokus se preinstalovat soft na webku.....nebo v nastaveni…co to je za notas?..

Další odpovědi
brillant

Uvedeno málo informací o NTB, většinou je někde nainstalován program pro nastavení kamery.