Martina44

Acer Crystal Eye Webcam – nejde mi spustit, ptá se mě, jestli by mohl program provést:dám Ano a ono nic, dám Ne: a nic

Odpovědi
anonym

A co má ten program provést. Připadá mi ta hláška nedokončená. Některé ovladače webcam neumožňují používat kameru současně ve více programech. Zkus aplikaci SplitCam http://www.sta­huj.centrum.cz/u­tility_a_ostat­ni/ostatni/split­cam/

Martina44

já jsem spíš myslela, jak ji mám spustit, když mi vůbec nereaguje

anonym

Zkus jít do nastavení kamery a tam si pohraj. Možná taky spusť program, který má využívat kameru a tam si pohraj s nastavením.
nastavení = settings, options, tools