Blecha

Acer aspire T180 – zvětšení operační paměti

Dobrý den, mám PC Acer Aspire T180 s operační pamětí 512 mb. Je to dost pomalí a tak sem myslel, že bych si koupil 4GB. Bylo by to rychlejší ? Popřípadě máte něšjakou radu jak PC zrychlit ? Děkuji

Nejlepší odpověď
Retko

Kliknete na ALT+CRTL+DEL najednou, a spustte spravce uloh (pokud mate Vistu nebo 7) XP ho spousti hned. Nahore prepnete na vykon a tam je videt stav pameti. Pokud je videt ze mate malo, tak vam nejspis chybi.

Kazdopadne 512 je malo si myslim. Samotny windows vam muze vsechno vzit.

A 4gb je takova problemova. Chce to operacni system 64bit a procesor ktery umi pracovat s 64bit, teda aby se tech 4GB vubec vyuzilo. Podle me staci treba 2 na vetsinu uzivatelskych zalezitosti. A jsem si jist ze vam to zrychli hodne. Takze nevahejte a tech par stovek tam vrazte za 2GB.

Další odpovědi
kenyrts

jenom pamětí PC nezrychlíte,a ani nevíte jestli tu 4GB vám základní deska vezme.