Zlatý

Aby myš nedrhla...

Prodává se něco jako sou ty filcový podložky na nohy vod židle, i na myš, aby mi nedrhla když jezdí po stole?

(psací stoly z dřevotřísky zřejmě nejsou to pravý vořechový, s tímhle už gembird taknějak nepočítal)
Doplňuji:
Podložku nechci, jsem zásadně proti podložkám. Čtete někdo alespoň občas celé znění otázky?

Zespod myši bejvaj takový 4 vystouplý tentononce, já bych je potřeboval překrejt něčím hladkým, co by pěkně klouzalo po stole. Z jedný strany hladký, z druhý aby to šlo nalepit.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Aby myš nedrhla mám podložku a aby nezdrhla mám kocoura.
Doplňuji:
http://www.odpovedi.cz/…

Další odpovědi:

Pokročilý

Pokročilý

Pokud myslíš něco, co nasadíš zespodu na myš a jezdíš i stim, tak asi ne. Muselo by se to vyrábět přesně na model myší...Pokud si nevyhovuje obyčejná podložka, kup si nějakou velkou přes půlku stolu..

Pokročilý

Dají se koupit různý samolepící pásky, které mají spešl povrch, aby minimalizovali suočinitel smykového tření. (Vždycky jsem to považoval za jednu z těch zbytečností, která je určena jen pro tahání peněz z rádoby hráčů. Ale že by to nakonec přeci jen k něčemu bylo?)

Zdroj: http://www.czc.cz/padsurfers-m ysi/produkty

Zlatý

A nestačí udržovat ty 4 vystouplý tentononce v čistotě? (Nebo desku stolu?)

Diskuze k otázce

Stříbrný

manon

bolak: Oceňuji Tvůj dnes mimořádně vytříbený cit pro hovorový jazyk a jeho přepis do psané podoby :D

Zlatý

bolak

A samozřejmě to musí bejt dostatečně tenký, aby na stůl dosáhnul paprsek.

Zlatý

mosoj

Samozřejmě, že se prodávají různé filcové samolepicí terčíky.
Můžeš na př. v OBI já osobně kupuji do zásoby za pár šupů u Lidla.
A teď to hlavní zkusil jsem silnou 1 mm a výkon světelné diody ( nevím jak laserové - je nedostatečný i při tom oddálení 1 mm).
S takovou myší praštíš o zeď.

Zlatý

bolak

No to sem právě teď uďál, a bez terčíku!!
A druhá se proletí zřejmě za chvíli, pořád se trhá a funguje normálně jenom když ji o půl milimetru nadzvihnu. A na heuréce ji hodnotilo 6 lidí a měla 100%.

Zlatý

bolak

No to sem právě teď uďál, a bez terčíku!!
A druhá se proletí zřejmě za chvíli, pořád se trhá a funguje normálně jenom když ji o půl milimetru nadzvihnu. A na heuréce ji hodnotilo 6 lidí a měla 100%.

Zlatý

mosoj

Tak vo co GO. Já používám zásadně bezdrátové ( nemám chuť se oběsit na kabelech). Zřejmě mají slabší výkon diod kvůli bateriím. Já mám ale průhlednou nalepovací podložku, takže ani nevím že ji mám na stole.

Zlatý

mosoj

Jinak pořádná myš má plastový kluzák již z výroby a s touto tloušťkou je počítáno při výkonu diody.

Zlatý

mosoj

Pok také existují samolepicí oboustranné pásky. Takže pomocí ní nalepit kus látky. To snad bude tenčí než 1 mm.

Zajímavé otázky v kategorii Počítače a internet

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Počítače a internet

Zlatý Bedy 1525
Zlatý Michal Kole 1198
Zlatý mosoj 1028
Zlatý Hlada 948
Zlatý ge0rge 894
Zlatý www 829
Zlatý led 820
Zlatý badisko 818
Zlatý gecco 795
Zlatý arygnoc 674

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.