Avatar uživatele
hanny 2

Absolvovali jste někdo rodinné konstelace?Jaké jste z nich měli pocity?

Doplňuji:
beluško děkuji,ale semináře s duchovní tématikou rozhodně nenavštěvuji.Ptala jsem se jen tak pro informaci.Jsem opravdu ten realista,který takovým věcem nevěří.Ale bude je dělat moje masérka /RNDr./,ke které chodím už hodně let a vážím si jí jako člověka a ta to určitě nebude dělat v prvé řadě proto,aby z lidí tahala peníze – ad kropítko.A ona tvrdí,že se těm lidem vážně hodně uleví,když si objasní rodinné vztahy do hluboké minulosti.Je to pro ty,kteří jsou v duševní nerovnováze a ještě to není na psychiatra.
Děkuji všem za odpovědi!

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? kropitko, anonym, rosinka před 4491 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
beluška

Rodinné konstelace se dělají se skupinkou lidí, kteří se zajímají o ezoteriku a a i tyto konstelace mají pomoci člověku, který má problémy a neví si s nimi rady.Lidi ve skupině představují třeba členy rodiny, přátel, se kterými má dotyčný problém. Je to vlastně modelová situace a hledá se vhodný způsob řešení, který si vlastně ten dotyčný ani neuvědomí. Je emocionální, někdy vypjaté, dojde i na slzičky i křik, tak jak to v životě chodí. Koná se to pod vedením odborníka. Určitě si vyhledej další informace a v časopise Meduňka najdeš i různé semináře. Dej na své pocity.....Ab­solvovala jsem hodně seminářů s duchovní tématikou, ale někdo je jen realista, nevěří na nic a pomluví kdeco.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
terry

Znám lidi, kteří se jich účastní i jednu známou, která je pořádá.

Sama si myslím, že ty problém, které by konstelace měly řešit, za peníze, lze řešit i jinak a i třeba levněji.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
kropitko

Tak neabsolvovala, ani jsem nevěděla že něco takového existuje. Musela jsem si o tom něco přečíst. Z toho co jsem četla nemám dobrý pocit a nemyslím, že by to bylo k něčemu dobré.
Myslím, že je to jen další způsob jak z lidí vytáhnout peníze.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Tato metoda je zvláštní, záhadná. Doposud jsem o ní neslyšel.
http://www.rodinne-konstelace.cz/me­todapred.htm#pred­staveni1

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
rosinka

Mám s touto metodou velmi pozitivní zkušenosti. Vzhledem k tomu, že svět je naše zrcadlo, není zas tak divné, že funguje. Stejně to už podvědomě vzbuzujeme u druhých, že se k nám chovají, jako nejbližší, které jsme kolem sebe měli v dětství. Máte pravdu, hanny2, mnohé těžkosti a problémy se dají takto vyřešit líp a rychleji, než by to člověk vyřešil u psychologa nebo dokonce psychiatra, ti jsou pro hodně lidí zbyteční. Jen ke ťřeba,aby to bylo dobře vedené, dobře si vybrat, kdo to dělá, což vy asi máte. Dneska se s takovými totiž rozrtrhl pytel, opět, jako se vším, to může dělat prakticky kdekdo.

0 Nominace Nahlásit