Absolvoval jste někdo thajskou masáž?Jak působí?Děkuji.

Nejlepší odpověď
dudu

Nedávno manželka. Masérka odvedla svoji práci poctivě, takže nešlo zrovna o sled příjemných prožitků. Přínos a prospěšnost masáže by bylo možné posoudit až po delší kůře, což ovšem není levná záležitost.

Další odpovědi
suaeda

Pravou thajskou masáž jsem absolvoval přímo v Thajsku. Starší paní mě 2 hod. poctivě protahovala a masírovala energetické body. Neuměla ani slovo anglicky a přesto na základě svých zkušeností poznala jak hodně může přitlačit a protahovat. Po akci jsem byl unavený jako kotě a šel spát. Druhý den jsem byl jak znovuzrozený. A nic nebolelo.
V Čechách jsem thajskou masáž ještě neabsolvoval. Je to o hodně dražší a nevím jak je masáž kvalitní.

venkovan

Kdysi jsem trochu pomáhal jední občance z východu okolo jejího domu. Místo peněz mi nabídla thajskou masáž.
Popravdě – dostal jsem jaké si tušení a prchl jsem. Ale s penězi – ty mi fakt za práci se stromy dala.

brazdarom19

Bohužel, s thajskou masáží zkušenosti nemám. Rád bych to ale někdy vyzkoušel. Dřív jsem chodil na normální masáže, ale to už je několik let zpátky. Jediný druh masáží, které si teď v poslední době dost užívám jsou erotické masáže. Na ty jsem nedávno začal chodit pravidelně a určitě můžu doporučit. Je to ale trochu o něčem jiném, než taková thajská masáž. :)