Avatar uživatele
anonym

Absolvoval jste někdo thajskou masáž?Jak působí?Děkuji.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? Damiana, Lorrien před 4433 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
dudu

Nedávno manželka. Masérka odvedla svoji práci poctivě, takže nešlo zrovna o sled příjemných prožitků. Přínos a prospěšnost masáže by bylo možné posoudit až po delší kůře, což ovšem není levná záležitost.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
suaeda

Pravou thajskou masáž jsem absolvoval přímo v Thajsku. Starší paní mě 2 hod. poctivě protahovala a masírovala energetické body. Neuměla ani slovo anglicky a přesto na základě svých zkušeností poznala jak hodně může přitlačit a protahovat. Po akci jsem byl unavený jako kotě a šel spát. Druhý den jsem byl jak znovuzrozený. A nic nebolelo.
V Čechách jsem thajskou masáž ještě neabsolvoval. Je to o hodně dražší a nevím jak je masáž kvalitní.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
venkovan

Kdysi jsem trochu pomáhal jední občance z východu okolo jejího domu. Místo peněz mi nabídla thajskou masáž.
Popravdě – dostal jsem jaké si tušení a prchl jsem. Ale s penězi – ty mi fakt za práci se stromy dala.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
brazdarom19

Bohužel, s thajskou masáží zkušenosti nemám. Rád bych to ale někdy vyzkoušel. Dřív jsem chodil na normální masáže, ale to už je několik let zpátky. Jediný druh masáží, které si teď v poslední době dost užívám jsou erotické masáže. Na ty jsem nedávno začal chodit pravidelně a určitě můžu doporučit. Je to ale trochu o něčem jiném, než taková thajská masáž. :)

Nový příspěvek