mosoj

Absolvoval jste někdo kryoterapii ?

Pokud ano, tak proč a s jakým výsledkem ?
Doplňuji:
Myslím pravou kryokomoru s – 120 až – 150oC . Tukové polštářky mně nevadí.Ty klidně ještě přikrmím.

Odpovědi
Michal Kole

Ne, ani bych tam nevlezl.

Na vodoléčbu či delfíní terapii bych taky nešel

steipavka

Já to dostala darem,pokud myslíš ledování tukových polštářů.6poukázek po půl hodinach.Hodně pít a prý se do měsíce dostaví výsledek.Jo,ale on se nedostavil .Ani 1cm méně ,ani deko pryč!Vyhozené 3000kč a ztráte 3.hodin.