yeerum

ablokovala se me sim jak se mam dovolat na operatora jde mi jen s.o.s a na vodafone samoobsluze nemám ucet.puk ?

zablokovala se me sim jak se mam dovolat na operatora jde mi jen s.o.s a na vodafone samoobsluze nemám ucet.jak zjistim puk kod?

Odpovědi
beer

Puk je napsán na obalu, ve kterém byla sim. Pokud obal nemáš, zavolej Vodafone a oni ti poradí.
Doplňuji:
Pochopitelně, musíš volat z jiního telefonu a vše jim řádně objasnit ))

briketka10

Vodafone bude také chtít čtyřmístné heslo jestli si ho tedy pamatuješ..

TaNejlepší

Normálnbě zajděte do Vodafone prodejny a tam jim řekněte že se vám zablokovala sim karta a oni vám dají nový puk

Bedy

Vemte si co nejvíce věcí od mobilu – krabici, papíry,… a skočte do značkové prodejny Vodafone a oni Vám tam nastaví nový PUK kód a stím pak i nový PIN kód.
Lepší bude kdžy tam přijdete osobně, neívm, zda-li po telefonu by se to dalo vyřešit.