jony

áááá půlnoční svačinka 😁

jak ste na tom vy, v kolik jíte naposledy

Nejlepší odpověď
panenka

Naposledy jím tak kolém 20 hodiny dnes mi ale dovezli dřevo které jsem 5 hodin skládala a protože jsem měla příšerný hlad tak jsem dojedla před chvílí.

Další odpovědi
salsa verde

mám pocit že po té 300,– kč výplatě jsem jedla tak celkově dnes naposled.

quentos

něco drobného kolem 21–22, 23 nejpozději, nejčastěji něco sladkýho; pak jdu honem cvičit ;{)>

naštěstí na tom nejsem jako dr. House, že by mě chytaly chutě dělat si o půlnoci dušený maso ;{))>

ten který je

Já už nic nejím.Ono to ovocné pivo taky…:-D

ReHu

Před půl hodkou jsme si dala bílý jogurt 🙂.

dagry

REHU však pro dnešek už mám příjem jídla ukončen. Ten bílý jogurt byl konečná. 🙂