arygnoc

A znova to začíná:

otázky otázky hejbejte se.
přesuny do anket.
Jsem v pokušení dávat otázky už jenom do anket.
Doplňuji:
pokazdajinak:

rikal, ale nerikal jsem, ze proto TAKE nevychazim (nekdy) z udivu.

;)

Nejlepší odpověď
anonym

Od guru těchto odpovědí, který je tu od začátku, kdy ještě v rámci akce vyhrál dárkový poukaz na 1 000Kč a je v pravidelném kontaktu s admini jsem se dozvěděl toto:
Rubrika Ankety a zábava byla doplněna až dodatečně jako reakce právě na množící se kecací otázky. Původně ani nebyly bodovány, ale krátce poté, na četné výhrady, byly zrušeny záporné palce a kladné doplněny do anket.
Běžná praxe je, že admini v průběhu služby a dozoru procházejí otázky a které mají i mírný populistický nádech, přeřazují do anket. Přitom by ale měl přijít tazateli informační mail (v poslední době už to nebývá tak důsledné).
Z ostatních mohou převést jak zlatí, tak stříbrní (tedy i arygnoc), ovšem už bez mailu.
A poslední významný detail, zlatí a stříbrní mohou buď vymazat nebo přeřadit do anket, ale zpátky z anket má oprávnění výhradně admini.
Na dotaz anonyma na BeBe, jsem dal peprný komentář, ale nikdo z vás nespokojených, jste to neocenili bodíkem.
P.S.Jestli chcete něco dalšího ze zákulisí, dejte hlášku do diskuze.

Další odpovědi
Deli

Taky jsem nepochopila, proč mi otázka o řešení problému mezi přáteli byla přesunuta do aktualit…

Berušinka

To tě „žere“? =)
Mě zas „žere“ ten anonym, který pořád vymýšlí otázky, že bych ho praštila =D Poslední povedená anketa jsou bebe sušenky … ach jo

anonym

Me maji Adminkove radi ! :-p
Ja , kdyz se zeptam , jestli se vam libi vic barva svetle , nebo tmave modra , tak i presto mi zustane v rodine a vztazich ! :-p
P.S. Adminkove jsou asi pejskari , no !! 🙂
A jestli odectou nekdy body me , tak budu hledat petice. ! 🙂 -iv-

pokazdejinak

já se tedy moc často neptám, ale arygnocu – něříkal jste mi, že si tu otázky a body žijí vlastním životem? :)
Deli a nemohl by vám to někdo ze zlatých přesunout zase zpátky?

anonym

OOO !! Dr. Axl , ja , jako stribrna muzu smazat nekoho z odpovedi ?? Napr. Arygnoce ?? Jako uplne , ze by zmizel ?? 🙂 A jak ?? 🙂
P.S. Ten me da ! 🙂Tak me pekne napiste postup a vy ostatni se s nim jeste dnes rozlucte. 🙂

  • iv-

anonym

iv, jako stříbrná múžeš vymazat jeho otázku nebo jeho odpověď. Profil může jen admini.
Postup je stejný jako nahlásit závadnou otázku (odpověď), odklikneš jeden z nabízených důvodů a odešleš.
Toť vše. „Jak prosté, milý Watsone!“

anonym

Aha !! Tak nic , no ☹ -iv-

led

O aké otázky ide?
Pýtam sa, lebo v poslednom čase sa tu romnožilo veľmi veľa „diskusných a anketových“ otázok.